KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087305

nr 1608 7305

Olle Carlström

(1920-2006), Sverige

Oljemålning, "Reflex av sol II". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 29x24 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 mars 2024
kl 20:44:20

24/3 18:44:37 1      Vinnande bud

Olle Carlström

Läs mer om Olle Carlström